BoGeM & CO - PVC logi, plastikāta, metāla durvis Rīgā.

Pieteikt mērījumu
KOMPĀNIJAS VĒSTURE

Kompānija “Bogem&Co” veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū kopš 2003.gada. Galvenais mūsu darbības virziens ir gaismu caurlaidīgu PVC un alumīnija konstrukciju ražošana un montāža. Saviem klientiem mēs sniedzam pilnu pakalpojumu spektru jaunu konstrukciju uzstādīšanā vai veco konstrukciju nomaiņā uz jaunām. Vēl mēs piedāvājam visu nepieciešamo komplektāciju un apkalpošanu (remonts un profila atjaunošana, furnitūras remonts un nomaiņa, stikla pakešu, blīvējuma, dažādu citu detaļu nomaiņa). Mēs rūpējamies, lai mūsu klienti un partneri būtu apmierināti ar sadarbību ar mūsu uzņēmumu, vērstos pie mums atkal, un rekomendētu mūs saviem paziņām. Tieši tādēļ mūsu uzņēmuma politika ir vērsta uz mūsu piedāvāto izstrādājumu un pakalpojumu maksimālu kvalitāti.

Papildus galvenajam mūsu darbības virzienam, mēs piedāvājam arī dažādas saistītās preces un pakalpojumus, kas bieži vien ir nepieciešamas mūsu klientiem. Mūsu tīmekļa vietnē Jūs varēsiet iepazīties ar mūsu piedāvātajām precēm un pakalpojumiem: metāla un starptelpu durvis, moskītu tīkli, žalūzijas u.t.t.; dažāda veida apdares, celtniecības un servisa darbi.

Uzņēmuma „Bogem&Co” darbiniekiem ir bagātīga darba pieredze, un viņi ir gatavi Jūs profesionāli konsultēt visos jautājumos, kas saistīti ar mūsu produkciju, kā arī ar prieku palīdzēs Jums piemeklēt optimālu tehnisko un dizaina risinājumu, pamatojoties uz Jūsu vēlmēm un iespējām. Montāžas speciālistu komanda kvalitatīvi un ātri uzstādīs Jums izgatavotās mūsu uznēmuma piedāvātās konstrukcijas. Jūsu izvēlei tiek piedāvāti vairāki montāžas veidi: no vienkāršotiem ekonomiskiem variantiem, līdz siltinātas montāžas šuves tehnoloģijai,kas īpaši izstrādāta ziemeļvalstīm.

Pārliecība par mūsu piedāvātās produkcijas kvalitāti un drošību ļauj mums sniegt Jums vismaz divu gadu apkalpošanas garantiju!

Mēs ceram, ka mūsu tīmekļa vietne palīdzēs Jums labāk izprast, kas ir mūsdienīgas plastikāta un alumīnija konstrukcijas, no kādiem materiāliem tās sastāv un kā tiek ražotas, kā arī pareizi izvēlēties savām vajadzībām atbilstošu izstrādājuma tipu un specifikāciju. Savukārt, lai atvieglotu Jums izvēli, mūsu menedžeri ir gatavi atbildēt uz jebkuru Jūsu jautājumu, sniegt kvalificētu konsultāciju un sagatavot Jūs interesējošo preču un pakalpojumu komplektu individuālus aprēķinus. Mēs cienām katra mūsu klienta viedokli, un esam Jums ļoti pateicīgi par to, ka uzticējāties mums un izvēlējāties mūsu produkciju!