BoGeM & CO - PVC logi, plastikāta, metāla durvis Rīgā.

Pieteikt mērījumu
PVC konstrukciju uzstādīšana privātmājās, kotedžās, paaugstinātas bīstamības objektos.

Izvēloties PVC konstrukcijas, nevajag aizmirst faktu, ka mūsu logu un durvju ekspluatācijas un funkcionālās īpašības lielā mērā ir atkarīgas no profesionāli veiktas uzstādīšanas. PVC loga vai durvju montāžas tehnoloģijas neievērošana var izraisīt visbēdīgākās sekas. Piemēram, montāžas šuve, pārkāpjot tehnoloģiju, kalpos ne ilgāk par 3 gadiem. Tādēļ ne vien PVC konstrukciju izgatavošanu, bet arī montāžu labāk uzticēt profesionāļiem. Kvalitatīvi izgatavots un pareizi samontēts logs kalpos vairākas desmitgades.

Мūsu kompānijas montētāji veiks PVC logu un durvju uzstādīšanu, ievērojot visas tehnoloģiskās prasības, izmantojot hidroizolācijas, blīvējuma un tvaika izolācijas lentas. Mēs sniedzam arī plaša spektra pakalpojumus PVC logu un durvju remontā: furnitūras regulēšana, furnitūras papildelementu uzstādīšana, stikla pakešu nomaiņa un daudz kas cits.

Мēs nevis vienkārši veicam PVC logu un durvju uzstādīšanu – mēs nodrošinām kompleksu pieeju katram pasūtījumam. Jautājumos par logu uzstādīšanu privātmājās un kotedžās vērsieties pie mūsu speciālista pa tel. +371 27247777