BoGeM & CO - PVC logi, plastikāta, metāla durvis Rīgā.

Pieteikt mērījumu
METĀLA DURVIS

Metāla durvis ir jebkuras mūsdienīgas telpas neatņemams drošības, uzticamības un komforta garants. Pateicoties saviem ekspluatācijas parametriem (pretuzlaušana, izturība, pretkorozija), metāla durvis kļuva par racionālu alternatīvu tradicionālajām koka konstrukcijām un ieguva vispārēju atzinību. Metāla durvis ne tikai novērš nesankcionētu iekļūšanu telpā, bet nodrošina tai arī labu siltuma un skaņas izolāciju. Metāls labi iztur krasas temperatūras svārstības, ir noturīgs pret ultravioletā starojuma iedarbību un mehāniskiem bojājumiem, bet speciāls segums veido drošu pretkorozijas aizsardzību un palielina durvju ilgmūžību. Metāla durvis ir mehānisms, kur katram elementam ir sava svarīga loma: gan vērtne, gan noslēdzējsistēma, gan kārba, gan pildījums un ārējais izskats – tie visi kopā veido izstrādājumu, kuru mēs novērtējam. Acīmredzams, ka metāla durvju izvēlei ir jābūt ļoti nopietnai. Jo nopietnāk Jūs uztversiet ieejas durvju izvēli, jo drošāk aiz tām varēsiet justies. Īpaša uzmanība ir jāpievērš durvju vērtnes biezumam, slēdzenēm (optimālais variants – divas slēdzenes) un konstrukciju ražošanas tehnoloģijai, jo tieši no tiem ir atkarīga durvju izturība. Ne mazāks būtisks faktors ir paredzamie ekspluatācijas apstākļi.

Uzņēmums „Bogem&Co” piedāvā plašu durvju sortimentu: no bāzes komplektācijas līdz komplektācijai, kas paredz veselu virkni papildus drošības pasākumu (pretuzlaušanas fiksatori, aizsardzības elementi pret eņģu nogriešanu, uzlabotas papildus drošības slēdzenes). Krāsu risinājumi pieejami divos variantos: krāsojums pēc RAL kataloga vai apstrādātas ar dekoratīvo plēvi „koksnes imitācija”. Mēs piedāvājam izturīgas durvis ar efektīvu aizsardzības sistēmu, kas ne tikai nodrošina drošu aizsardzību Jūsu dzīvoklī vai birojā, bet kļūs arī par papildu dizaina elementu.

Visām metāla durvīm ir līdzīga konstrukcija: to pamats ir taisnstūra karkass ar stingrības režģi un 1,5 – 3 mm biezas tērauda loksnes. Metāla durvis ir pildītas ar speciālu pildvielu – akmens vati ROCKWALL (siltuma un skaņu izolācijas materiāls).

Ir 3 veidu metāla durvis:

 • karkasa tipa durvis
 • Karkasa konstrukcijas durvju plātnes izturību nodrošina stingra nesošā konstrukcija no sametinātām 25х50 mm vai 20Х40 mm kvadrātveida caurulēm ar pastiprinātiem stūriem un pastiprinātām restēm durvju plātnes iekšpusē. Pie abām karkasa pusēm piemetina viengabala metāla loksnes.

 • liektas konstrukcijas durvis
 • Liektas konstrukcijas durvīm ir daudz estētiskāks izskats salīdzinājumā ar karkasa durvīm. Durvju kārbas tiek izgatavotas no speciāla liekta profila, pielietojot jaunu lokšņu metāla liekšanas tehnoloģiju, izmantojot iekārtu ar programmu nodrošinājumu "AMADA" (Japāna). Tādas durvis ir ievērojami vieglākas nekā karkasa durvis, bet to izgatavošanas tehnoloģija neizjauc durvju plātnes ģeometriju, kas ļauj montēt durvīs pašas sarežģītākās slēdzenes.

 • "Euro" durvis
 • Augstu „Euro” durvju pretuzlaušanas līmeni nodrošina pārdomāta konstrukcija un drošas slēdzenes. Izgatavojot durvis tiek izmantota jaunākā tehnoloģija, kas atšķiras ar to, ka durvju ārējās loksnes platā grope, kas pilnībā iegremdēta rāmī, izslēdz iespēju „aizkabināt” plātni uzlaušanas mēģinājuma gadījumā, kas samazina ļaundaru panākumu izredzes. Izgatavošanai izmanto 1,5 mm metāla loksni, durvju plātnes biezums 63 mm, kārbas platums līdz 100 mm, iespējama jebkāda slēdzeņu komplektācija, krāsošanas veids – standarta vai pulvera.

В Bāzes komplektācijā ietilpst viss nepieciešamais durvju funkcionalitātes nodrošināšanai:

 • slēdzene–zirneklis „Elbor” (Krievija) (komplektā 5 atslēgas) vai slēdzene–zirneklis ar paaugstinātu sarežģītību "SECURIME " (Itālija) (nomaināms kods, komplektā 5 atslēgas)
 • apakšējā slēdzene „APEKS” (ar cilindru, komplektā 3-5 atslēgas) vai paaugstinātas sarežģītības slēdzene "Nemef " Vācija (komplektā 5 atslēgas)
 • alumīnija durvju rokturi ar galvanisku pārklājumu ar „zelta” vai „sudraba” imitāciju.
 • iekšējā pildviela – minerālvate ROCKWALL - rada labu siltuma un skaņas izolāciju. Par svarīgu faktu minerālvates izmantošanā uzskata to, ka tā nav pakļauta deformācijai nekādos apstākļos, un neizdala nekādas cilvēka veselībai kaitīgas ķīmiskās vielas.
 • pretnoņemšanas ierīce – eņģu pusē tiek izmantotas pretnoņemšanas tapas (fiksatori). Šāda konstrukcija neļauj ļaundariem nogriezt eņģes un noņemt durvju plātni.
 • cietsakausējuma plāksne pret izurbšanu (slēdzenei „Zirneklis”)
 • blīvgumija (līmē pa vērtnes perimetru)

Visas konstrukcijas tiek izgatavotas pēc individuāliem izmēriem (t.i. pēc Jūsu durvju ailes izmēriem) atbilstoši tehniskajām normām, drošības un kvalitātes prasībām. Visām durvju ražošanā izmantojamām komplektējošām daļām un materiāliem ir lieliska kvalitāte, tie ir sertificēti, un par to izmantošanu ir labas atsauksmes.