BoGeM & CO - PVC logi, plastikāta, metāla durvis Rīgā.

Pieteikt mērījumu
PLASTIKĀTA DURVIS

Aprīkojot mājas vai dzīvokli, biroju vai ražošanas telpu, vairākums no mums domā arī par durvju izvēli. Tām ir jābūt izturīgām, drošām, ērtām ekspluatācijā un jāatbilst telpas dizainam. Mūsdienās piejamās PVC durvis ne tikai atbilst visām šīm prasībām, bet arī ieņem līderpozīcijas tirgū, radot nopietnu konkurenci durvīm, kas izgatavotas no cita materiāla.

PVC durvju galvenās priekšrocības ir šādas:

 • Ekoloģiskā drošība. PVC ir ekoliģiski tīrs materiāls, nav toksisks un ir nekaitīgs veselībai. Uzstādot PVC durvis savā mājā, varat neuztraukties par savu un savu tuvinieku, kā arī mājdzīvnieku veselību. PVC konstrukcijas neizdala nekāda veida toksīnus, un tas ir ļoti svarīgi.
 • Izcila siltuma un skaņas izolācija. Protams, ja tiek izmantotas pareizas, speciālās stikla paketes un pildvielas.
 • Ugunsdrošība. PVC materiāls unikāls ar to, ka tas grūti uzliesmo un neuztur degšanas procesu. Tādēļ no PVC izgatavoti izstrādājumi ir izturīgi un droši.
 • Noturīgums pret atmosfēras iedarbību un temperatūras svārstībām. Polivinilhlorīds laika gaitā neizbalē un salīdzinoši augstas temperatūras ietekmē nemaina savu formu.
 • Mitrumizturība. Izstrādājumus var uzstādīt telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni, piemēram, vannas istabās.
 • Vienkārša ekspluatācija un viegla kopšana. Atšķirībā no koka durvīm, PVC durvīm nav nepieciešama īpaša kopšana un krāsošana. Pietiek laiku pa laikam notīrīt durvju sistēmas ar parastajiem mazgāšanas līdzekļiem, un tās Jums kalpos ilgus gadus, nezaudējot savu sākotnējo izskatu.
 • Universāls ārējais izskats. PVC profils var būt jebkurā tonī, kas ļauj organiski iekļaut durvis jebkurā interjerā.
 • PVC durvju izmaksas ir ievērojami zemākas nekā koka analoga izmaksas.

Ir trīs plastikāta durvju tipi: balkona, biroja tipa (starp istabām) un ieejas durvis. To funkcionālais pielietojums ielikts jau pašā nosaukumā. Tās atšķiras pēc izmantojamā vērtnes profila, stiegrojuma un furnitūras, kā arī papildu furnitūras uzstādīšanas iespējām. Pašas „vieglākās” ir parastās balkona durvis, pašas smagākās un izturīgākās – ieejas durvis. Biroja tipa durvis ir vidusceļš starp balkona un ieejas durvīm gan pēc izturības, gan maksimāli pieļaujamiem izmēriem.

Uzņēmums „Bogem&Co” izgatavo un uzstāda praktiski jebkuras sarežģītības un konfigurācijas plastikāta durvis.

Kvalificēti mūsu uzņēmuma speciālisti konsultēs Jūs visos jautājumos par plastikāta durvju komplektācijas variantiem, iepazīstinās ar cenam un piemeklēs Jums vispiemērotāko variantu, ņemot vērā iespējamos durvju uzstādīšanas un ekspluatācijas apstākļus. PVC durvju montāžu veic speciālisti ar augstu kvalifikāciju un lielu darba pieredzi.

Izvēle vienmēr ir Jūsu rokās, bet mēs norādīsim uz katras konkrētās konstrukcijas plusiem un mīnusiem!


PVC Balkona durvis

Balkona durvis parasti ir savienotas vienā konstrukcijā ar logu,un to sauc par „balkona bloku”. Durvis tiek izgatavotas no logu profila, izmantojot logu furnitūru. Rokturis atrodas tikai telpas pusē, tātad durvis var aizvērt tikai no iekšpuses. Ja ir vēlme un nepieciešamība, iespējama papildu dekoratīvā roktura (tā saucamā „smēķēšanas roktura” uzstādīšana) no ārpuses, kā arī speciāls fiksējošais mehānisms durvju noturēšanai aizvērtā stāvoklī, izejot uz balkona. Parasti balkona plastikāta durvju konstrukciju pastiprina ar horizontālo pārsedzi – impostu. Papildus klasiskajam balkonu durvju modeliem ar durvju apakšējo daļu no plastikāta paneļa (sendvičpaneļa), iespējams arī izgatavot balkona durvis pilnībā no stikla, kas palielina telpas apgaismojumu un to vizuāli paplašina.

Minimālais ieteicamais balkona durvju platums ir 600 mm. Galvenā šādu durvju atšķirība ir to nelielais svars un logu furnitūra, kas ļauj durvīm strādāt loga režīmā: veramā un atgāžamā režīmā, kā arī mikroventilācijas režīmā.(1.att.)PVC balkona durvis

Biroja tipa(starptelpu) PVC durvis

Biroja tipa PVC durvis ir laba alternatīva koka iekštelpu durvīm, un tās var izmantot praktiski visur. PVC durvis ļauj uzlabot telpu siltuma un trokšņu izolāciju.

PVC starptelpu durvis ir vidusceļš starp plastikāta balkona un ieejas durvīm. Šīm durvīm ir iespējams uzstādīt daudz augstākas vērtnes nekā balkona durvīm, kā arī uzspiešanas garnitūru un slēdzeni ar atslēgu, kas ļauj durvis aizvērt un atvērt no abām pusēm. Durvju profila izturību nodrošina ar pastiprinātu stiegrošanu, tādēļ atvieglotās PVC durvis ir stiprākas un nodilumizturīgākas nekā balkona durvis. Šāda tipa plastikāta durvis ir ilgmūžīgas, nav pakļautas korozijai, tām ir visas priekšrocības, kas raksturīgas logu PVC konstrukcijām. Biroja tipa durvis izmanto, lai izolētu telpas vienu no otras māju, biroju iekšpusē, kā arī telpās ar paaugstinātu mitrumu – šāda tipa durvis ir daudz noturīgākas pret mitrumu nekā koka durvis. Tās lieliski iztur pat ievērojamas temperatūras svārstības, neizbalē un nebojājas ultravioleto staru iedarbībā.

Biroja tipa PVC durvis var komplektēt ar alumīnija profila vai plastikāta slieksni, dažāda veida rokturiem un slēdzenēm. Papildus var uzstādīt aizvērēju (vērtnes atgriešanas mehānisms). Mums pieejamās tehnoloģijas ļauj izgatavot jebkura dizaina starptelpu PVC durvis. Pēc klienta vēlmes iespējama durvju laminēšana vai krāsošana jebkurā krāsā pēc RAL kataloga , kā arī speciāla pildījuma varianti – piemēram,ar triecienizturīgu (Triplex),tonētu, dekoratīvu vai saulessarga (Stopsol) stikla pārklājumu.(2.att.)Biroja tipa PVC durvis


PVC ieejas durvis

PVC ieejas durvis izskatās mūsdienīgi un respektabli, un ir privātmāju īpašnieku vispieprasītākās durvis. Plastikāta ieejas durvis var būt veramas gan uz telpu iekšpusi, gan ārpusi. Izgatavojot šādas durvis, tiek izmantoti daudz platāki un stiegroti profili ar noslēgtu šķērsgriezumu. Drošībai un izturībai ieejas durvis aprīko ar slēdzenēm ar rīģeļiem – fiksatoriem. Reizēm, lai bloķētu piekļuvi noslēgšanas iekārtām un gropēm, ārējām kamerām uzliek tērauda ieliktņus. Tas viss palielina konstrukcijas izturību un drošību, un arī vērtnes svaru. Tādēļ ieejas durvīm izmanto speciālus eņģu pastiprinātājus, kas var būt pat 3 un pat 4 uz vienu vērtni, atkarībā no tās svara. Ļoti liela nozīme ir furnitūrai, tādēļ, pasūtot ieejas un starptelpu durvis, tai ir jāpievērš īpaša uzmanība, jo tieši no furnitūras vairākumā gadījumu ir atkarīgi durvju ekspluatācijas un tehniskie rādītāji. Pareizi piemeklēta durvju furnitūra un slēdzenes ļauj ekspluatēt ieejas durvis telpās ar lielu caurlaides spēju (daudzkārtīga atvēršana un aizvēršana) – apkalpošanas sfēras uzņēmumos, medicīnas un izglītības iestādēs.

Ieejas durvju furnitūras komplektu var papildināt ar dažādiem elementiem,štulpes (parfalces)un elektrisko atvēršanas piedziņu. Lai aiz plastikāta durvīm varētu justies pilnīgā drošībā, vēl var pastiprināt izstrādājuma bāzes komplektāciju ar pretuzlaušanas furnitūru. Tādējādi PVC durvis kļūst par drošu aizsardzību ne tikai no laika apstākļiem un trokšņa, bet arī no nelūgtiem viesiem. PVC ieejas durvīm paredzēti 2 rokturu veidi – nospiežamais un dekoratīvais. Nospiežamie rokturi ir daudz izplatītāki, jo to funkcionalitāte ir piemērojama visiem slēdzeņu veidiem, turklāt tie viens no otra atšķiras tikai ar ražotāju un nedaudz pēc formas. Dekoratīvajiem rokturiem ir daudz vairāk formu un veidu: U-veida, pusapaļie, trīsstūra, I-veida, figūru veidā utt. Dekoratīvais rokturis nekādi nav saistīts ar slēdzeni, un tādēļ tam var būt jebkāda ārējā forma un dizains.

Mums pieejamās tehnoloģijas ļauj izgatavot jebkura dizaina ieejas durvis. Pēc klienta vēlmēm iespējama laminēšana vai krāsošana jebkurā krāsā pēc RAL kataloga , kā arī speciāla pildījuma varianti – piemēram, ar triecienizturīgu (triplex),tonētu, dekoratīvu vai saulessarga (stopsol) stikla pārklājumu.


(3.att.)PVC ieejas durvis


Izziņa (Rokturu veidi PVC durvīm (ieejas un biroja tipa durvis))

 • Nospiežamā garnitūra

  Nospiežamā garnitūrā rokturis savstarpēji saistīts ar slēdzenes mehānismu. Nospiežot rokturi, tiek iekustināta slēdzenes mēlīte un ar to tiek atvērtas/aizvērtas durvis. Kad rokturis nospiests, sprūda mēlīte atrodas pretplātnē un notur vērtni aizvērtu.


 • (4.att.)Nospiežamā garnitūra
  (5.att.) Nospiežamā garnitūra ar fiksēto roktūri
 • Dekoratīvais rokturis

  Dekoratīvo rokturi uzstāda durvju vērtnē atsevišķi no slēdzenes, un tie nav savstarpēji saistīti. Lai atvērtu durvis, vai nu ir jāpavelk rokturi vai arī jāpabīda vērtne no sevis pretējā virzienā. Tas ir drošs un ilgmūžīgs roktura variants telpām ar lielu cilvēku plūsmu.


  (6.att.)Dekoratīvo rokturu varianti