BoGeM & CO - PVC logi, plastikāta, metāla durvis Rīgā.

Pieteikt mērījumu
PARALĒLI-BĪDĀMĀS SISTĒMAS

Alumīnija profils ir daudz vieglāks materiāls nekā PVC vai koks, un tam ir daudz ilgāks kalpošanas laiks, tas ir noturīgāks pret atmosfēras iedarbību, koroziju, krasām temperatūras maiņām.

Izmantot logu stiklojumu ar alumīnija profilu ir daudz racionālāk apstākļos, kad nepieciešama aizsardzība no vēja un nokrišņiem, bet siltumizolācija nav tik svarīga. Šāda stiklojuma galvenā īpatnība ir bīdāmā atvēršanas sistēma. Stiklojumam paredzētās alumīnija profila konstrukcijas tiek montētas tādā veidā, ka ļauj ekonomēt telpu. Vērtnes virzās pa sliecēm – princips tāds pats kā bīdāmām skapju durvīm. Visa sistēma strādā bez trokšņa un pludeni. Pēc pasūtītāja vēlēšanās tiek uzstādīts moskītu tīkls, kas tiek pārvietots pēc tāda paša principa.


Alumīnija sistēmu priekšrocības stiklojuma uzstādīšanai:

  • Nelielais sistēmas svars. Alumīnija konstrukcijas ir vieglas, un līdz ar to nav lielas slodzes. Lodžiju un balkonu stiklojums ar šāda veida profilu ir pietiekami aktuāls vecā dzīvojamā fondā, kur aizliegts ievērojami palielināt balkonu svaru. Izmantojot alumīnija profilu, var iestiklot lodžiju vai balkonu, nepastiprinot to izturību un neveicot papildu darbus.
  • Augsts aizsardzības līmenis no atmosfēras nokrišņiem un putekļiem (taču zemāks nekā PVC stiklojuma gadījumā).
  • Izturība un ilgmūžība. Pareizi ekspluatējot, alumīnija kalpošanas laiks var sasniegt vidēji pat vairāk kā 80 gadus.
  • Augsts ugunsdrošības līmenis.
  • Skaņas izolācija.
  • Augsta alumīnija konstrukcijas gaismas caurlaidības spēja. Pateicoties nelielajam alumīnija profila platumam, telpā iekļūst maksimāli daudz saules gaismas. Lodžiju stiklojums ar alumīnija profilu ir optimāls, veidojot konstrukcijas ar lielu stiklojuma platību.
  • Viegla kopšana.


Vienīgais alumīnija konstrukciju trūkums ir nespēja uzturēt mikroklimatu telpā. Šāds stiklojums, atšķirībā no PVC, nesiltina telpu, bet nodrošina temperatūras starpību starp āru un telpu 5-9 grādu robežās. Pēc mūsu domām, alumīnija stiklojums ir jāizvēlas gadījumā, kad siltumizolācija nav prioritāte, bet ir svarīga gaišas un svaiga gaisa pilnas telpas nodrošināšana.

Uzņēmums „BoGeM&Co” veic alumīnija stiklojumu, izmantojot profila sistēmu ALUTECH ALT100.Profilu sistēma ALUTECH ALT100

ALT100 ir alumīnija profilu sistēma, kas paredzēta balkonu stiklojumam. Alumīnija konstrukcijas pasargā balkonus un lodžijas no atmosfēras nokrišņiem, vēja, trokšņa un putekļiem, uzlabo siltumizolāciju, sniedz papildus ērtības un komfortu.

Izbīdāmā vērtņu atvēršanas sistēma ļauj maksimāli efektīvi izmantot balkona vai lodžijas lietderīgo telpu. Konstrukcija ir taisnstūra rāmis, pa kura horizontālajām vadotnēm ar rullīšu palīdzību virzās vērtnes. Vērtņu daudzums konstrukcijā var mainīties atkarībā no nepieciešamā stiklojuma platuma. 2 sliežu rāmja profila montāžas dziļums ir 60 mm, 3 sliežu rāmim – 90 mm. Rullīšu konstrukcija ļauj regulēt vērtnes stāvokli augstumā, un nodrošina tās laidenu gaitu.

Savienojumi starp vērtnēm tiek noblīvēti ar suku blīvējumu, kas pasargā no ārējās iedarbības un novērš drebēšanu. Redzamais profila vērtnes platums ir 50 mm. Vēl šajā sistēmā ir centrālās vērtnes ekonomiskais profils ar redzamu platumu 38 mm. Speciālie ierobežotāji vērtņu pārvietošanai uz augšu pilnībā izslēdz vērtnes izkrišanas iespējamību vēja brāzmu laikā un nodrošina aizsardzību no iekļūšanas telpā no ārpuses. Ir paredzēts arī sprūds, kas bloķē aizvērtu vērtni. Daudz ērtākai ekspluatācijai paredzēta iespēja viegli noņemt vērtnes un atlikt tās atpakaļ vietā, kas atvieglo balkonu vai lodžiju kopšanu.

Drenāžas atveru sistēma konstrukcijas bīdāmās daļas apakšējā rāmī, rāmja plaknes slīpums un speciālie slēdži nodrošina nokrišņu novadīšanu un aizsardzību no ūdens nokļūšanas konstrukcijas iekšpusē. Stūru pārejai paredzēti īpaši pagriešanas profili ar leņķiem 90, 120-150 un 90-240.

Profilu sistēmu ALT100 presē tikai no primārā alumīnija, un tas tiek pārklāts ar poliestera materiālu, kas nodrošina augstu izturību pret atmosfēras apstākļu iedarbību un ilgmūžību. Standarta krāsa – balta (RAL 9016), taču iespējama arī krāsošana citās RAL kataloga krāsās.

Atkarībā no izmantojamās līstes un EPDM blīves veida, var izmantot 4 mm vai 5 mm biezu stiklu. Blīves konfigurācija novērš stikla saskaršanos ar alumīniju.

Sistēmu ALT100 ir vienkārši montēt un uzstādīt. Uzstādīšanu veic ar pašvītņotājskrūvēm. Visas montāžai nepieciešamās gropes tiek veidotas uz preses pēc īpašas matrices. Papildu frēzēšana nepieciešama tikai slēdža uzstādīšanai.