BoGeM & CO - PVC logi, plastikāta, metāla durvis Rīgā.

Pieteikt mērījumu
SLĪPI-BĪDĀMĀS SISTĒMAS

Austrijas furnitūra bīdāmai sistēmai МАСО RAIL-SYSTEMS – tā ir drošība, energoefektivitāte, plašs atvēršanas iespēju spektrs, funkcionalitāte un lietošanas komforts gan nelielām, gan arī daudzu vērtņu sistēmām. MACO Rail-systems furnitūra paredzēta bīdāmu un paceļamo konstrukciju ražošanai. Uzņēmums „Bogem & Co” piedāvā bīdāmo MАСО RAIL-SYSTEMS produkcijas līniju. Šī sistēma atšķiras ar pastiprinātā profila un smago vērtņu augstu funkcionalitāti, kas ļauj realizēt prjektus ar lielām stiklojuma platībām. Furnitūrai veiktas hermētiskuma, lietus necaurlaidīguma un vēja slodzes parametru pārbaudes, kas apliecināja tās izcilo kvalitāti. Papildus tam, bīdāmo sistēmu furnitūra tiek komplektēta ar formas un funkciju ziņā ārkārtīgi dudzveidīgiem logu rokturiem.

Bīdāmo sistēmu МАСО RAIL-SYSTEMS galvenās priekšrocības:

  • pateicoties vērtnes izvirzījuma platumam (125 mm) un optimālajam vērtnes izvilkšanas garumam (53 mm), var izmantot platus PVC profilus un divkameru stikla paketes;
  • fiksēts kārbas redzamās daļas augstums zem vērtnes ar izmēru 35 mm samazina sliekšņa augstumu, kas nodrošina brīvu kustību rāmja ielikšanai, un nav jāuzstāda dublējošie profilus;
  • vienāda visu uzliktņu krāsa;
  • ātra montāža – vienots šablons mehānisma un vertikālā savienotāja pretplātņu montāžai;
  • vienkārša slīdramja augstuma regulēšana.Bīdāmo furnitūru Maco Rail-Systems izgatavo trīs variantos (SKB-S, SKB-SE, SKB-Z), kas atšķiras ar izmantošanas jomu, nestspēju un loga aizvēršanas veidu.

SKB-S — standarta sistēma, kas paredzēta vērtnes svaram līdz 160 kg, vērtnes atvēršana un aizvēršana veicama ar rokām. Lietošanas diapazons: FFB 650-1650 mm /FFH 1000-2350 mm.SKB-SE — sistēma ar vērtnes automātisku fiksēšanu atgāztā stāvoklī (pusautomātiskā aizvēršana). Šis furnitūras variants nodrošina atvēršanu, aizvēršanu un automātisku vērtnes fiksāciju (ar svaru līdz 160kg) atvērtā stāvoklī. Pagriežot rokturi uz augšu, vērtne automātiski izvirzās, bet, vērtni aizverot, tā automātiski novietojas stāvoklī „atgāzts”,un pēc tam to ar rokām aizver kā parastu veramu-atgāžamu logu. Sistēmas bāzes variantā ietilpst pretuzlaušanu noturīgas i.S. tapas, kas nodrošina logu pretuzlaušanu un vērtnes optimālu piespiešanu. Tapas automātiski pielāgojas gropei, vienlaikus viegli regulējot piespiešanu un nodrošinot loga ērta aizvēršanu. Iespējamā papildu opcija ir iebūvēts kļūdainas (nepareizas) darbības bloķētājs. Kad rokturis atrodas stāvoklī „atvērts”, drošības bloķējums novērš nevēlamu vērtnes aizvēršanos. Lietošanas diapazons: FFB 650-1650 mm /FFH 1000-2350 mm.SKB-Z - sistēma ar automātisko vērtnes ievilkšanu. Nosaukums jau runā pats par sevi – šis furnitūras variants nodrošina vērtnes automātisku atvēršanu, atgāšanu un aizvēršanu, pagriežot rokturi. SKB-Z ir ideāls risinājums masīvām vērtnēm, kas sver līdz 200 kg. Sākot no vērtnes svara 160 kg, tiek izmantots speciāls dubults slīdrāmis, kas nodrošina vērtnes vieglu un stabilu funkcionēšanu visu ekspluatācijas laiku.

Slīdrāmja rullīši ar 28 mm diametru uzlabo atbalsta virsmu par 20% salīdzinājumā ar standarta rullīšiem. Slīdrāmja viena elementa korpuss, pateicoties palielinātai atbalsta virsmai un četriem slīdrāmja rullīšiem, sniedz vērtnei vieglu gaitu un stabilitāti. Šī sistēmas bāzes variantā ietilpst pretuzlaušanu noturīgas i.S.tapas, kas nodrošina logu pretuzlaušanu un vērtnes optimālu piespiešanu. Tapas automātiski pielāgojas gropei, vienlaikus viegli regulējot piespiešanu un nodrošinot loga ērta aizvēršanu. Iespējamā papildu opcija ir iebūvēts kļūdainas (nepareizas) darbības bloķētājs. Kad rokturis atrodas stāvoklī „atvērts”, drošības bloķējums novērš nevēlamu vērtnes aizvēršanos. Lietošanas diapazons: FFB 720–2000 mm / FFH 900–2700 mm.Kompānija MACO kā kompleksu risinājumu piegādātājs ir izstrādājis īpašus rokturus bīdāmajām sistēmām SKB-S un SKB-SE piecos pamata krāsu variantos: balts, sudrabs, titāns, šampanietis, bronza, kā arī šādos krasu variantos sistēmai SKB-Z: balts, krēmkrāsas, sudrabs, bronza un brūns. Vēl viens svarīgs dizaina elements ir dekoratīvās uzlikas, kas veidotas vienā krāsu gammā ar MACO rokturiem.

Rokturi sistēmai SKB-SE Rokturi sistēmai SKB-Z Dekoratīvās uzlikas