BoGeM & CO - PVC logi, plastikāta, metāla durvis Rīgā.

Pieteikt mērījumu
Apmaksas veidi

Samaksa ar skaidru naudu

Priekšapmaksu veic, iemaksājot skaidru naudu tiešu pārdošanas biroja menedžerim vai menedžerim-konsultantam pie līguma noformēšanas objektā. Pēdējā gadījumā Jums pašam nav jābrauc pie mums uz biroju, Jūs ietaupāt savu laiku, kas ir ļoti ērti. Jums būs jāsamaksā līguma noteiktā avansa summa. Atlikušo summu Jūs samaksāsiet logu (durvju) uzstādīšanas dienā, pēc Pieņemšanas-nodošanas akta parakstīšanas. Ja Jūs varat samaksāt visu līguma summu uzreiz, tas maksimāli vienkāršos pasūtījuma procedūru. Apmaksājot pasūtījumu skaidrā naudā, Jūs saņemiet čeku – dokumentāru apmaksas fakta apstiprinājumu.

Bezskaidras naudas pārskaitījums uz uznēmuma kontu

Tiek vekts, pārskaitot naudu uz SIA Bogem&Co norēķinu kontu. Apmaksājamo rēķinu uznēmuma Bogem&Co menedžeris nosūtīs Jums ērtā formā uz Jūsu elektronisko adresi. Avansa maksājums, atbilstoši izrakstītajam faktūrrēķinam jāveic 2 (divu) dienu laikā no līguma parakstīšanas dienas. Atlikusī līguma summa jāsamaksā pirms preces saņemšanas vai tās saņemšanas un abu pušu Pieņemšanas-nodošanas akta parakstīšanas dienā, pārskaitot naudu uz SIA Bogem&Co norēķinu kontu atbilstoši izrakstītajam rēķinam.

Plastikāta konstrukciju bezskaidras naudas apmaksa tiek uzskatīta par pabeigtu pēc naudas faktiskās ienākšanas mūsu norēķinu kontā.

Kredīts

Vēlaties nopirkt logus kredītā? Mēs esam parūpējušies par to, un piedāvājam mūsu klientiem kredīta noformēšanu alumīnija un PVC konstrukciju iegādei. Papildu informācijas saņemšanai par kreditēšanas noteikumiem, sazinieties ar mūsu menedžeriem pa tel.:
+371 67 620 430
+371 67 410 009
+371 27 274 777

Kvalificēti speciālisti atbildēs uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem, sniegs informāciju par kredīta piedāvājumiem, un pastāstīs par kredīta noformēšanas noteikumiem. Mūsu uzticamais partneris patēriņa kredītu jomā ir InCREDIT GROUP.