BoGeM & CO - PVC logi, plastikāta, metāla durvis Rīgā.

Pieteikt mērījumu
ARKVEIDA LOGI

ARKVEIDA LOGI

Arkveida logi ir gan klasiskajā, gan arī mūsdienu dizaina neatņemama sastāvdaļa. Atkarībā no arkas formas, izšķir smaillogus (ar smailu augšējo daļu gotiskā stilā), pusapaļos (ir pusloka forma) un mauru stila logus (atgādina pakavu).

Mūsu uzņēmums piedāvā dažādas konfigurācijas arkveida logus ar dažādu krāsu risinājumu, kas ļauj akcentēt arhitektūras stilu un piešķirt ēkai neatkārtojamu un unikālu veidolu. Šiem logiem raksturīga elegance, estētika un skaistums. Arkveida logi lieliski noder gan vecām savrupmājām, gan mūsdienīgām ārpilsētas mājām.

Galvenais arkveida konstrukciju dekors ir to augšējā daļa, kas veidota kā velvju loks ar noteiktu rādiusu. Vēl arku velves vizuāli palielina telpu un griestu augstumu.

Arkveida logus izgatavo gan vitrīnu veidā, gan arī ar vērtnēm. Tomēr, pēc ilggadīgas mūsu speciālistu pieredzes, optimāls un drošs variants ir arkveda logi ar horizontālu pārsedzi - impostu. Šajā gadījumā arkas daļa tiek dalīta kā vitrīna, bet vērtnes saglabā taisnstūra formu, kas ļauj panākt maksimālu loga funkcionalitāti un drošību.

Šādiem plastikāta logiem ir virkne tehnoloģisku ierobežojumu un nianšu, par kuriem ir jāzina klientam, kurš nolēmis pasūtīt logus ar arkveida elementiem:

  • Profilam ar montāžas dziļumu 70 mm minimāli pieļaujamais arkas elementu rādiuss ir 400 mm.
  • Plastikāta logu arkveida elementi standartā netiek stiegroti ar metālu, tādēļ, projektējot logus, ir jāpievērš papildu uzmanība statiskajām un vēja slodzem.
  • Pastāv arku elementu liektās stiegrošanas tehnoloģija, kā arī furnitūras komplekti veramām-atgāžamām vērtnēm ar pilnu aplaidi pa perimetru. Taču to izmantošana ievērojami paildzina izgatavošanas laiku, kā arī izstrādājuma cenu.