BoGeM & CO - PVC logi, plastikāta, metāla durvis Rīgā.

Pieteikt mērījumu
APAĻIE LOGI

APAĻIE LOGI

Apaļie plastikāta logi ir atklājums radošiem risinājumiem. Tieši apaļie logi bija rokoko un baroka stila arhitektu iecienīta forma.

Apaļas vai ovālas formas logus var uzstādīt kur vien vēlaties – tie vienmēr izskatīsies skaisti, neparasti un interesanti. Šādus logus visbiežāk izgatavo vitrīnu veidā, tāpēc tie galvenokārt ir dekora elementi un tos nevar izmantot telpu vēdināšanai, toties tie brīnišķīgi iekļaujas iekštelpu interjerā un fasādes dizainā. Ir iespēja izgatavot arī atveramu apaļas formas logu. Šajā gadījumā konstrukcija kļūst nedaudz sarežģītāka, un nepieciešamais priekšnosacījums ir uzstādīt horizontālu vai vertikālu pārsedzi (impostu), pie kura tiks piestiprināta eņģu grupa.

Apaļu logu ražošanu veic, uz speciālas iekārtas saliecot rāmja PVC profilu, vērtnes un līstes. Tas ir sarežģīts, ilgstošs un darbietilpīgs process. PVC profils karsējot ir diezgan elastīgs, un tas ļauj izgatavot noteikta rādiusa apaļu logu. Apaļa plastikāta loga iespējamais mazākais rādiuss ir tāds pats kā arkveida logam – 400 mm un to nosaka profila virsmas deformācijas parādīšanās, kas rodas pie pārāk spēcīga saliekuma.