BoGeM & CO - PVC logi, plastikāta, metāla durvis Rīgā.

Pieteikt mērījumu
„Premium” klases montāžas darbi

Šāda tipa montāžas darbi netiek veikti, ja temperatūra ir zemāka par -10°С. Plastikāta konstrukciju uzstādīšanas darbiem ir šādi posmi:

 • Veco loga konstrukciju demontāža (ja tiek veikta nomaiņa).
  Tas ir diezgan netīrs darba posms, kura laikā izveidosies daudz atkritumu un putekļu. Esiet tam gatavi! Montāžas darbinieki veiks demontāžu tā, lai pēc iespējas saglabātu loga aili esošajā stāvoklī,jo tajā pēc tam ievietos plastikāta konstrukcijas, turklāt reizēm nepieciešams nogriezt nelīdzenos vai izvirzītos sienas elementus, kas rada daudz putekļu.
 • Loga ailes sagatavošana.
  Šī posma laikā loga aili attīra no netīrumiem, putekļiem un celtniecības atkritumiem, pēc tam uzsāk loga ailes gruntēšanu, izmantojot dziļas iesūkšanās grunti, kas nodrošina labāku materiālu saķeri, ko ievieto starp plastikāta konstrukciju un loga aili.
 • Jaunā plastikāta loga sagatavošana .
  No loga noņem atveramās vērtnes, liela izmēra un/vai konstrukcijas svara gadījumā, izņem stikla paketes, kā arī noņem daļu aizsarglenšu, parasti no izstrādājuma ārpuses. Pēc tam pa loga perimetru, no ārpuses un iekšpuses uzlīmē lentes: tvaiku caurlaidīgu briestošu blīvējuma lenti Soudal Soudabandacryl BG2, vai tvaiku caurlaidīgu difūzijas lenti Window Tapeoutside UNI un tvaiku, mitruma, gāzi necaurlaidīgu blīvējuma lenti Window Tapeinside UNI. Tas izslēdz turpmāko vēja caurplūšanu un mitruma nokļūšanu starp rāmi un aili, kas pozitīvi ietekmē izmantotā montāžas šuvju pildījuma izolējošo īpašību saglabāšanu un ilgmūžību.
 • Loga rāmja uzstādīšana.
  Pie loga rāmja stiprina enkurus – stiprinājuma plātnes, uz kuriem tas turēsies. Enkuri tiek piestiprināti perpendikulāri loga plaknei 10 – 20 cm attālumā no rāmja stūra no katras puses. Loga rāmi ar piestiprinātu apakšpusē palodzes profilu uzstāda uz tehnoloģiskiem ķīļiem sagatavotajā loga ailē.
 • Loga nivelēšana.
  Veicot loga montāžu, lai darbs butu izdarīts pareizi, ir ļoti svarīgi uzstādīt logu precīzi līmeņos: vertikāli un horizontāli, kā arī pārbaudīt diagonāles. Ļoti bieži šie līmeņi var nesakrist ar analogiem ailes līmeņiem, kas liecina par nekvalitatīvu pašas ēkas celtniecību. Tomēr tikai precīza visu līmeņu ievērošana ļauj plastikāta logam pienācīgi funkcionēt ilgu laiku, neveicot periodisku papildu regulēšanu.
 • Loga fiksācija ailē ar stiprinājuma elementu palīdzību.
  Ar dībeļu (diametrs 6 mm x 40 mm) palīdzību rāmi stiprina sienas loga ailē, stiprinājuma punkti atrodas 150 mm attālumā no katra konstrukcijas stūra. Intervāls starp blakus esošajiem stiprinājuma punktiem nedrīkst būt lielāks par 700 mm. Konstrukcijas fiksācijai izmanto papildu stiprinājumu – betona skrūves 6 mm diametrā, kas ļauj izmantot plastikāta konstrukcijas vēl pirms montāžas beigām, un novērš konstrukcijas deformāciju ekspluatācijas laikā.
 • Montāžas šuves hermetizācija.
  Starp logu un loga aili esošās šuves aizpildīšana ar montāžas putām ir ļoti svarīgs darba posms. Montāžas šuvi aizpilda ar poliuretāna putām Soudal Soudafoam Gun Maxi 70 (vai analogu) trešdaļas dziļumā, jo putu apjoms palielināsies. Ja šuve ir plata, putas piepilda vairākos paņēmienos, ar 10-15 minūšu pārtraukumu. Pareiza darbu izpilde, aizpildot šuves ar montāžas putām (10-30 mm), ļauj aizpildīt visas šuves un novērst siltuma zudumus. Pēc hermetizācijas montāžas šuvi aizver no iekšpuses un ārpuses ar iepriekš uz loga uzliktām lentēm, kam jāpasargā no mitruma piekļūšanas un tās izraisītas poliuretāna putu bojāšanas.
 • Montāžas šuves siltināšana zem loga.
  Pēc putu nožūšanas tiek montētas ārējās un iekšējās palodzes. Labākai siltumizolācijas nodrošināšanai zem palodzes tiek ielikta minerālvate, kuru papildus pārklāj ar montāžas putām. Minerālvate ir loti praktisks siltināšanas variants. Tā nodrošina ne tikai stabilu loga siltumizolāciju, bet pilda arī hidroizolācijas funkciju, turklāt tai piemīt skaņu izolējošas īpašības. Savukārt no ārpuses atverē zem ārējās palodzes uzliek putuplastu, ko noslēdz ar butilēta alumīnija lentu Butyband. Visus savienojumus zem ārējās palodzes, loga un palodzes rūpīgi apstrādā ar hermētiķi Soudal (vai analogu).
 • Papildu elementu uzstādīšana.
  Pēc visu galveno elementu uzstādīšanas, logam uzstāda papildu furnitūru, kā arī sīkās komplektējošās daļas (rokturus, uzlikas utt.). Nepieciešamības gadījumā zem iekšējās apdares tiek uzlikts arī starta profils. Tādējādi tiek novērsta plaisu rašanās starp rāmi un loga ailēm konstrukcijas ekspluatācijas laikā.
 • Loga furnitūras regulēšana.
  Pēc loga ielikšanas tiek veikta loga furnitūras regulēšana: piedurlīstes un loga vērtņu piespiešanas blīvums visos loga atvēršanas virzienos. Pēc regulēšanas vērtnei brīvi jāatveras un jāaizveras
 • Instruktāža un objekta nodošana.
  Pēc darba pabeigšanas tiek veikta īsa loga izmantošanas instruktāža, pārbaudīta izpildīto darbu kvalitāte un parakstīts Pieņemšanas-nodošanas akts. Viena loga uzstādīšana aizņem vidēji 2-3 stundas.(1.att.)Premium klases montāža

(2.att.)Augšējais un sānu saskares mezgli