BoGeM & CO - PVC logi, plastikāta, metāla durvis Rīgā.

Pieteikt mērījumu
103 SĒRIJA

103.sērija – tās pārsvarā ir piecstāvu mājas (bet ir arī izņēmumi – septiņu un astoņu stāvu mājas), kas sastopamas gandrīz visos Rīgas un citu Latvijas pilsētu mikrorajonos. 103.sērijas māju celtniecība sākās 20.gadsimta 70.gadu sākumā, pēdējie projekti tika realizēti 20.gadsimta 90.gados.

Šīs sērijas māju ārsienas būvētas no ķieģeļiem un paneļiem, nesošās sienas – no ķieģeļiem, kas nodrošina daudz labāku termoizolāciju. Savukārt pārējās sienas ir no paneļiem, kas atļauj dzīvokļa pārplānošanu, kaut arī pēc speciālistu atzinumiem, 103.sērijas māju plānojums ir pietiekoši ērts un praktisks.

Koka konstrukciju demontāža ir pietiekoši sarežģīta, daudz birstošo atkritumu. Paneļi šādās mājās uzstādīti šķībi, bet ļoti bieži pavisam greizi (uz acumēru). Tam sekas ir atstarpes – montāžas šuves no 30 līdz 50 mm. Pēc veco rāmju demontāžas – ārējas ailsānes daļēji vai pilnībā nobirst, bet augšējās ailsānes vispār nav. Iesakām izmantot metāla leņķīšus, nevis apmetumu – skaisti un droši!103 SĒRIJA 103 SĒRIJA 103 SĒRIJA 103 SĒRIJA