BoGeM & CO - PVC logi, plastikāta, metāla durvis Rīgā.

Pieteikt mērījumu

Vācu uzņēmums SIEGENIA-AUBI KG ir viens no vadošajiem logu un durvju furnitūras un ventilācijas sistēmu ražotājiem. Siegenia – Aubi ir slavena ar savas produkcijas īsto vācu kvalitāti un izsmalcinātiem konstruktīvajiem risinājumiem. Rūpīgi pārdomāta furnitūras konstrukcija padara tās ekspluatāciju maksimāli ērtu. Starptautiskajā tirgū Siegenia–Aubi ir progresīva un inovatīva augsto tehnoloģiju uzņēmuma reputācija. SIEGENIA-AUBI kontā ir desmitiem patentētu konstruktīvo risinājumu, no kuriem daži vēl joprojām ir unikāli. Uzņēmums dibināts 1997.gadā, apvienojot divus furnitūras tirgus līderu SIEGENIA-FRANK KG un AUBI Baubeschlage GmbH, un kopš 2003.gada tas darbojas ar jaunu zīmolvārdu SIEGENIA-AUBI. Pirms apvienošanās abi uzņēmumi veiksmīgi pārstāvēja tirgū savas furnitūras sistēmas, kuras vienmēr ieguva pašus augstākos nozares neatkarīgo ekspertu vērtējumus.

Uzņēmumu SIEGENIA-FRANK KG 1914.gadā nodibināja Vilhelms Jēgers (Wilchelm Jäger) Vācijas pilsētā Zīgenā, un sākotnēji tas nodarbojās ar detaļu ražošanu mašīnbūvei, pēc tam ražoja mēbeļu furnitūru un tikai 1947.gadā īpašnieks to pārorientēja uz durvju un logu furnitūras komplektu izstrādāšanu un ražošanu. Apvienošanas brīdī SIEGENIA-FRANK KG jau bija viens no vadošajiem logu furnitūras un ventilācijas sistēmu ražotājiem Eiropā.

Uzņēmumu AUBI Baubeschlage GmbH 1873.gadā nodibināja Augusts Bilštains (August Bilstein) Altenverdē, Vestfālenē. Uzņēmuma un tā ražotās furnitūras nosaukumu – AUBI – veido tā dibinātāja iniciāļi. Vēlāk, pagājušā gadsimta 20.gados, autobūves attīstības periodā, uzņēmums paplašināja savu darbības sfēru un sāka nodarboties ar detaļu un aksesuāru ražošanu mašīnām. Nākamajos gados abi šie virzieni turpināja attīstīties, bet jau darbojās divi patstāvīgi uzņēmumi: AUBI un BILSTEIN. Galveno uzmanību pievēršot klientu pieprasījumam, uzņēmums AUBI (tāpat kā Siegenia–Frank KG) vēl pirms apvienošanās Vācijas un Eiropas logu un durvju furnitūras ražotāju vidū ieņēma vadošo pozīciju.

Tādēļ pat vēl pēc Vīlanda Franka (Wieland Frank)(uzņēmuma Siegenia-Frank KG dibinātāja mazmazdēls) īstenotās abu uzņēmumu apvienošanas ar kopīgo zīmolvārda SIEGENIA-AUBI KG, arī uzsākot kopējās jaunās produkcijas līnijas izstrādi, abi ražotāji saglabāja savu produkcijas līniju iepriekšējos, tirgū labi pazīstamos zīmolus. Uzņēmums AUBI sāka ražot furnitūru ar zīmolu A300, uzņēmums SIEGENIA - ar zīmolvārdu FAVORIT Si-line. Divu vadošo firmu apvienošanās ļāva bagātināt pieredzi šo divu furnitūras līniju, vēdināšanas sistēmu ražošanas un tehnoloģijas standartu jomā, kā arī izstrādāt un ieviest tirgū jaunu furnitūras līniju ar zīmolvārdu SIEGENIA-AUBI.

2006.gadā grupai SIEGENIA-AUBI pievienojās uzņēmums KFV, kas kopš 1868.gada ražo durvju slēdzenes, un tas ļāva paplašināt līnijas SIEGENIA-AUBI „durvju sadaļu".

Mūsdienās SIEGENIA-AUBI ir Vācijas 100 labāko uzņēmumu sarakstā, un ir pazīstama tālu aiz tās robežām, pateicoties pastāvīgai tehnoloģiju pilnveidošanai, inovatīviem risinājumiem logu un durvju furnitūras jomā, kā arī ražojamās produkcijas kvalitātes kontrolei visos ražošanas posmos.

Visa SIEGENIA-AUBI furnitūra tiek ražota atbilstoši starptautiskajiem standartiem, ko apstiprina visu detaļu augstā kvalitāte. Ziemeļreinā-Vestfālenē (Vācija) atrodas divi pētniecības centri, kur uzņēmuma inženieri rūpīgi pārdomā un pilnveido katra furnitūras elementa konstrukciju.

Viena no furnitūras SIEGENIA-AUBI priekšrocībām ir moduļu uzbūves princips – izturīga bāzes konstrukcija ar minimālu komplektējošo daļu daudzumu un opciju palielināšana ar papildu elementu uzstādīšanu.

SIEGENIA-AUBI ir pirmais furnitūras ražotājs, kurš ieguva tiesības uz kvalitātes zīmi ift-Q-Zert. Visām SIEGENIA-AUBI rāmja konstrukcijām ir veiktas sertifikācijas QM 328 pārbaudes Logu tehnikas Institūtā (ift) Rozenheimā. Sertifikācija QM 328 izvirza visaugstākās prasības furnitūras kvalitātei, iekļaujot arī papildus testus, piemēram, ar papildu slodzi vai šķēršļiem gropē.

Turklāt visai produkcijai pastāvīgi tiek veikti izturības, pretuzlaušanas, pretkorozijas noturības, ilgmūžības un citu ekspluatācijas parametru iekšējie testi, kuru kritēriji ievērojami stingrāki nekā Eiropas tiesību aktos iekļautie normatīvi. Šāds gatavās produkcijas monitorings ļauj ar pārliecību apstiprināt, ka Siegenia-Aubi furnitūra paredzēta ne mazāk kā 25000 ciklu.

Uzņēmums „Bogem & Co” saviem klientiem piedāvā Favorit Si-Line produkciju. Favorit Si-Line ir augstas kvalitātes tehniski novērtēta furnitūra, kurā ir apvienotas visas nepieciešamās īpašības: mūsdienu dizaina elegance, tradicionālais vācu konservatīvisms, absolūts komforts un drošība. Šai furnitūrai ir augsta pretkorozijas noturība un tā ir ekoloģiska droša.


Siegenia-Aubi furnitūras Favorit Si-Line galvenās priekšrocības:

Furnitūras ilgu ekspluatāciju nodrošina visu furnitūras metāla detaļu speciāla augstas kvalitātes pretkorozijas aizsardzība. Pretkorozijas pārklājums ļauj izmantot furnitūru dažādos klimatiskajos apstākļos, un tā ir izgatavota 3 variantos: dzeltens hroms, sudrabots titāns un nerūsošā tērauda imitācija.
Izcila logu skaņa un siltumizolācija panākta pateicoties tam, ka vērtnes blīvi piespiežas visam rāmja perimetram. Septiņi piespiešanās punkti (parasti citām furnitūrām ir 5 punkti) droši pasargā telpu no vēja iedarbības. Turklāt Siegenia furnitūra ļauj arī regulēt vērtnes piespiešanas blīvumu pie rāmja lielā leņķī ziemā (vērtnes ziemas piespiešana) un mazākā - vasarā (vērtnes vasaras piespiešana).
Funkcionalitāte un ilgmūžība, pateicoties nodilumizturīgām eņģēm ar ieliktņiem. Standarta FAVORIT Si-line sistēma ir paredzēta loga vērtnes svaram līdz 100 kg. Ja furnitūrai ir pastiprinātas atbalsta eņģes, pieļaujamo slodzes robežu var palielināt līdz 130-150 kg, turklāt speciālie plastikāta ieliktņi uz augšējām un apakšējām eņģēm paildzina to kalpošanas laiku. Ieliktņi ievērojami samazina eņģu nodilumu, novēršot metāla berzi pret metālu, tādā veidā nodrošinot klusu un laidenu vērtņu atvēršanu/aizvēršanu. Neatkarīgi no svara, eņģēm ir gabarītu izmēri, kas montējot ļauj tās izvietot vienā līmenī ar vērtni. Apakšējā eņģe uz vērtnes ir regulējama divās plaknēs: horizontālajā un vertikālajā.
Pārejas stūra sistēmās ir izgatavotas no četrām nerūsošā tērauda loksnēm, ar viengaballējuma blakus detaļām bez silumīna uzkniedētiem ieliktņiem savienojuma vietās, kas nodrošina īpaši mīkstu virzību un elementu ilgmūžību.
Iespējamo konstruktīvo risinājumu daudzveidība dažādas konstrukcijas veramu un veramu-atgāžamu PVC logu izgatavošanai: arkveida, taisnstūra, trapecveida u.c.
Kad logs ir atgāzts, tas atrodas balstā slīpi, radot eņģei un šķēru kronšteinam papildu slodzi. Uzņēmums SIEGENIA-AUBI izstrādāja un patentēja īpašu ierīci – mikroliftu(vērtnes pacēlājs), kas viegli paceļ vērtni, kad tā tiek aizvērta. Mikrolifts sastāv no diviem metāla rullīšiem apakšējā vērtnes stūrī (augšējai eņģei pretējā stūrī), kas atvieglo eņģu grupu, uztverot visu aizvēršanas slodzi – vērtne laideni ieiet atbalsta detaļā, tādā veidā garantējot tās ilgu kalpošanas laiku bez papildu nodiluma. Lai nodrošinātu kvalitatīvu piespiešanu, rullītim ir divi regulējumi: pēc augstuma un no sāniem. Mēlītes veida vērtnes pacēlājs kompensē vērtnes karāšanos līdz 4mm, un nav nepieciešama speciāla regulēšana.
Furnitūru FAVORIT Si-line var uzstādīt ne tikai parastajā, bet arī pretuzlaušanas izpildījumā. Pat klasiskā logu komplektācija paredz bāzes drošības aprīkojumu – viens pretruzlaušanas punkts ir integrēts katrā standarta loga garnitūrā. Bāzes varianta komplektācijai aizsardzība izveidota apakšējā loga stūrī ar leņķa pārnesuma palīdzību un pretuzlaušanas atgāžamo atbalstu, kas aprīkots ar speciālu tapu, kas pasargā vērtni no atspiešanas. Unikālā tapas sēnes forma sniedz šai detaļai virkni priekšrocību: ērta loga aizvēršana bez liekas piepūles, pretuzlaušanas īpašības (spēj izturēt pārraušanas slodzi 1500 kg) un maksimāli blīva vērtnes piekļaušanās rāmim. Turklāt pretuzlaušanas līmeni var pakāpeniski paaugstināt, izmantojot speciālus noslēgšanas elementus pa visu loga perimetru. Pretuzlaušanas elementu skaitu nosaka furnitūras modeļa piederība noteiktam drošības līmenim. Jo augstāks līmenis, jo vairāk pretuzlaušanas elementu ir iekļauti komplektā.
Komfortabla mikroklimata radīšanai telpā Siegenia-Aubi Favorit Si-line furnitūra sniedz iespēju izmantot vairākus vēdināšanas režīmus, uzstādot papildu elementus:daudzpakāpju vēdināšana nodrošina logam papildu funkcionalitāti, padarot pieejamu dažāda līmeņa vēdināšanu. Daudzpakāpju vēdināšana ļauj atvērt un fiksēt vērtni no 5 līdz 33 mm attālumā no rāmja. Turklāt atgāzta vērtne ar roktura pagriezienu par 45 grādiem tiek fiksēta vienā no 4-6 izvēlētajiem stāvokļiem.
spraugas mikrovēdināšana ļauj eleganti izvēdināt telpu, neļaujot to pamanīt tiem, kas atrodas telpā. Šajā gadījumā, pagriežot pie loga rokturi uz augšu par 45 grādiem, augšējā vērtnes stūrī vērtne atvirzās no rāmja par 6 mm.
ķemme - speciāls plastikāta fiksators, ar kura palīdzību vērtni var atvērt un droši fiksēt vienā no četriem stāvokļiem. Mehānismu veido divas detaļās, no kurām viena ir uzstādīta zem roktura, bet otra – uz PVC profila.
Aizsardzība pret bērnu izkrišanu pa logu. Mūsdienu PVC logi ir viegli atverami, un, lai novērstu traģiskus negadījumus ar bērniem, SIEGENIA-AUBI konstruktori piedāvā izmantot atvēršanas bloķētāju vai rokturi ar slēdzeni.
Atvēršanas bloķētāju (5cm garš) stiprina horizontāli uz loga apakšējās daļas. Jūs varat aizslēgt ierīci ar atslēgu un neuztraukties par to, ka bērns to atvērs. Turklāt telpu var izvēdināt, atgāžot vērtni.
Rokturis ar atslēdziņu. Rokturī ir iebūvēts serdenis ar miniatūru slēdzeni.
Sistēmai FAVORIT Si-line ir neapstrīdamas priekšrocības atsevišķu vērtnes detaļu montāžai, iespējas regulēt rullīšu tapas trīs plaknēs un izurbt atveres skrūvēm pēc simetriskas shēmas. Lieli regulēšanas diapazoni padara montāžu vienkāršu un garantē kvalitatīvu furnitūras darbību.